ליווי עסקי עם אייל

אם הגעת לכאן אני מאמין שכבר עברת דבר או שניים כדי לקדם את העסק, אולי ניסית לבד, לקחת קורסים חינמיים באינטרנט ובעיקר נשארת באותו המקום

והאמת...
אני לא ממש מופתע, זה מה שקורה לרוב העסקים כשהם מנסים לבד להרכיב את חתיכות הפאזל ולנסות להבין לבד איך כל הדבר הזה אמור לפעול ובעיקר איך מתחילים להרוויח כסף יציב מהעסק?

תסכול מתמשך, חוסר התקדמות, לא מושכים משכורת הביתה ורחמנא ליצלן מתחילים לחשוב על חזרה למשבצת השכיר...

העניין הוא שזה ממש לא גזירת גורל וממש לא חייב להיות ככה,
אבל הכל מתחיל בקבלת החלטה, החלטה שזהו.. סיימתי עם המשחקים, אני רוצה מישהו שילווה אותי ויעזור לי להפוך את העסק שלי לסיפור הצלחה.

אם זה המצב שלך כרגע, אני יכול לעזור!

נעים מאד! אייל מדר, בשנים האחרונות ליוויתי מאות יזמים בשלבים שונים בחיי העסק שלהם, הייתי מנטור עסקי בתוכניות הליווי הגדולות בישראל, כאלו שרף הכניסה אליהן מתחיל ב 50-60K ש"ח וצפונה.

ומה לקחתי מכל מאות הליווים העסקיים והתוכניות שהובלתי בהן? יזם לרוב צריך את הליווי האישי, זה שייקח ויסתכל על צרכיו האישיים יבין אותו ואת הצרכים שלו ולא כחלק מפס ייצור

אבל לפני הכל... חשוב להבין באיזה שלב העסק שלך נמצא ובהתאם לזה ללכת יד ביד עם מה שמדוייק עבורך (ולא לקחת תוכניות כלליות שעובדות עם כולם באותה צורה)

גילוי ודיוק הייעוד האישי ומה שמדוייק עבורך

עדיין אין לך עסק, יכול להיות שהמצב שלך הוא עדיין שכיר או שכבר ההחלטה התקבלה, יצאת לעצמאות וברור לך שלהיות שכיר זה לא בא יותר בחשבון, אבל מה שעדיין לא ברור לך, זה מה אני אוהב/ת לעשות ואיך אפשר להתפרנס מזה בעולם של היום, וזה בדיוק התהליך שנעבור ביחד באופן אישי כדי לזהות את הייעוד האישי שלך, זה שיגרום לך לעבוד בעסק ולא לשים לב שעבדת ושעברו כמה שעות מהרגע שאכלת או שתית פעם אחרונה וכמובן לחבר את זה לעולם הדיגיטל וליצור מכל זה הכנסה יציבה שמאפשרת לך את החיים שתמיד רצית לעצמך.

ביי-Biz סטפס

כבר הקמת עסק, יצאת לדרך! ואז... גילית שזה לא כזה פשוט כמו שמספרים לך יש כל כך הרבה דברים לעשות בעסק ואיך בכלל מביאים לקוחות משלמים לעסק על בסיס קבוע ויציב? ומכירות? אמאל'ההה. אבל עסק הוא לא שונה מתינוק שרק מתחיל ללכת, אף אחד מאיתנו לא נולד בעל עסק וכמובן שצריך ללמוד איך לעשות את הצעדים הראשונים בעסק כדי שהוא יתחיל לעמוד על הרגליים וללכת בכוחות עצמו. למעשה - הצעדים הראשונים של הבייביז(נס) שלכם יקבעו במידה רבה את מידת ההצלחה שלו בעתיד, אז למה לא לעשות את זה נכון מההתחלה? מתאים לעסקים שמכניסים בין 0 ל 7000 ש"ח בחודש מהעסק.

צוברים ביטחון בעסקים

אחרי חבלי הלידה והצעדים הראשונים של העסק, הגיע הזמן להתחיל ללכת לבד ולעשות עסקים בביטחון וגם להרוויח בהתאם, מהישרדות לצמיחה! ליווי שמתאים לעסקים שכבר עברו רף הכנסות של 7000-1000 ש"ח באופן יציב ומחפשים את קפיצת המדרגה לשלב הבא בחיי הביי-BIz שלהם.

מעיסוק לעסק

העסק כבר התבסס, ההכנסות יציבות אבל מצאת את עצמך בתוך כלא שבו כל המטלות נופלות עלייך ודי אין לך חיים? זה בדיוק השלב להעביר את עצמך מעיסוק לעסק שעובד עבורך, מכניס כסף גם בזמן טיול בחו"ל ונותן שירות גם שהחלטת לללכת לנוח שנ"צ. עסק מבוסס ועצמאי שלא רק מכניס סכומים גדולים אלא גם נשאר עם רווח גדול והרבה זמן חופשי זה החלום של כל בעל עסק ואם עברת בכל השלבים זה לגמרי אפשרי! מתאים לעסקים שייצבו מחזור של 20-30K ש"ח בחודש ורוצים לעבור לשלב הבא של העסקים הגדולים.

גלילה לראש העמוד