ולמה כל כך חשוב לי ללוות עסקים הנמצאים בתחילת דרכם או כאלו שכבר עשו דבר או שניים בעסק,  להצלחה ושגשוג? 

זה פשוט. 

ראשית כל, גם אני הייתי שם. 
עסק קטן בתחילת דרכו שאין לו מושג מה הצעד הנכון הבא עבורו, כדי להביא לקוחות משלמים לעסק, אבוד בג'ונגל העסקי ומחפש את היד המכוונת שתראה לי את הדרך בצורה ברורה. 
אז הבטחתי לעצמי, 
הבטחתי לעזור וללוות עסקים קטנים ולהראות להם את הדרך הקלה הפשוטה והברורה להפוך לעסקים גדולים משפיעים ומרוויחים.  

שנית, אני מאד אוהב אנשים ואני מאד אוהב שיווק ועסקים, מרתקת אותי הפסיכולוגיה הצרכנית והדרך שאדם צריך לעבור (עם עצמו) כדי לקבל החלטת קנייה ולרכוש. 
ומדהים אותי בכל יום שעובר עד כמה התפתחות אישית כרוכה בהתפתחות עסקית והצלחה מגיעה בסופו של דבר ממיינדסט חזק, למידה של הדרך להצלחה ויישום עקבי, מתמשך וחסר פשרות. 

שלישית, אני מעולה בהוראה, ייעוץ והכוונה. 
זו המתנה שלי לעולם, לקחת דבר שנראה לכאורה מורכב, לפשט ולהנגיש אותו כך שכל עסק מתחיל יכול לקחת להתחיל וליישם באופן מיידי. 

מה הידע והניסיון שיש לי בכדי לעזור לעסק שלך לצמוח?

לפני הכל אני חי ונושם שיווק עסקים ודיגיטל מזה כ 15 שנים, עברתי הכשרות אצל מיטב המנטורים והמרצים בארץ ובעולם והכי חשוב יישמתי את הכל על עצמי ועל העסק שלי. 

ליוויתי עסקים מכל הסוגים, כאלו עם מחזורי מכירות של מיליוני דולרים וגם כאלו שרק התחילו את דרכם ולא ממש יודעים מה הצעד הבא, אני יודע ומכיר את הקשיים והחששות שמלווים כל בעל עסק ובעיקר את הרצון העז להצליח, להגשים את עצמנו ולהתפרנס ממה שאנחנו הכי אוהבים לעשות. 

ואני לא מפסיק, בכל יום שעובר אני מלווה ומייעץ לעסקים באופן שוטף מתוך כוונה להביא אותם להצלחה לה הם ראויים. 

למה אני רוצה לעזור דווקא ליזמים ובעלי עסקים קטנים ובינוניים?

פשוט. אני פטריוט ועסקים קטנים ובינוניים הם מנוע הצמיחה של המשק הישראלי ויותר מכך אני מאמין גדול במימוש אישי ומיצוי הפוטנציאל הטמון בכל אחד ואחת, בטח באלו שמוכנים לעשות כל מה שנדרש להצלחת העסק, שמבינים שעסק מצליח זה עניין של זמן והוא תוצאה של עבודה איכותית מדוייקת ויעילה
אז אני שם, בשביל אותם עסקים בדיוק, אני שם כדי לקצר להם את הדרך, להימנע מטעויות יקרות ובזבוז זמן יקר בעסק ועוזר להם להגיע למקום אליו הם חולמים אקספרס בלי עצירות בדרך. 
מצטרפים? 

ומה חוץ?

אני נשוי + 3 זאטוטים קטנים, אוהב מה שאני עושה ועושה מה שאני אוהב וקם כל בוקר בהודיה עמוקה לבורא עולם על מה שנתן לי. 

הצלחה או כישלון זה תדר

היומן האישי שלי כיזם דיגיטלי, איש שיווק ויועץ עסקי שנותן לך הצצה בלעדית לכל המעבר משכיר לבעל עסק מצליח עם כל הקשיים, העליות והמורדות בדרך.

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד